סטודיו קופי

סטודיו קופי

Here at STUDIO COFFEE you will find an American style coffee shop nestled in the Artist Quarter of Arad! Enjoy a unique environment, sitting in our art gallery or garden, while you drink our house roasted coffee ( roasted in our coffee shop!) with an American dessert or our Breakfast. We make everything in-house with lots of love, so you can taste the difference. We look forward to meeting you!

כאן ב-STUDIO COFFEE תמצאו בית קפה בסגנון אמריקאי השוכן ברובע האמנים בערד! תיהנו מסביבה ייחודית, בישיבה בגלריית אומנות או בגן שלנו, בזמן שאתם שותים קפה קלוי (קלוי בבית הקפה שלנו!) עם קינוח אמריקאי או ארוחת הבוקר שלנו. אנחנו מכינים הכל בבית הקפה עם המון אהבה, כדי שתוכלו לטעום את ההבדל. אנו מצפים לפגוש אתכם !

סטודיו קופי

לחצו עליי לניווט

אולי יעניין אתכם גם..

הפתעה במדבר

כמו המדבר שבפתחה, ערד היא עיר שקטה המלאה בסודות תיירותיים: מסלולי הליכה ונקודות תצפית, סצנה קולינרית של אירוח ביתי וסדנאות טיפולים אישיות. הצעה לטיול של

קרא עוד

אתגר הר מצדה

אתגר מצדה, הוא מסלול חדש וייחודי ב גן לאומי מצדה אשר חושף את מסתרי מצדה מחוץ לחומת הסוגרים. המסלול מאפשר יציאה בטוחה אל מחוץ לחומה

קרא עוד

ערד הכנענית וראשית העיור

המכון הישראלי לארכיאולוגיה כותב מאמר על ערד הכנענית וראשית העיור. ערד הכנענית מזוהה בתל ערד אשר נמצא כשמונה ק”מ מערבית מהעיר ערד הנקראת על שמו.

קרא עוד

חיפוש

ההרפתקה הבאה שלכם כבר מחכה

דילוג לתוכן