מדורת השבט

מדורת השבט

רגולר מדורת השבט
משתה אבירים שופע בשר, יין ואושר גדול.
בכל חמישי בערב בשעה 19:00 ובכל יום שישי בשעה 15:00
דמי השתתפות 275 שח לאורח. כולל מע”מ.

מדורת השבט” הוא מקום ייחודי ויוצא דופן, ממש לא מסעדה שגרתית. למעשה זה לא מסעדה בכלל. זהו בית פרטי שפועל כחווה עם יקב גראז’ פרטי.
הבעלים דגנית ואלי מארחים במפגשים קולינריים בביתם אורחים מרתקים מישראל ומכל העולם. המפגשים, מסביב לשולחן אחד גדול בסגנון משתה אבירים שבמהלכו האורחים חווים סוגים רבים ושונים של בשרים, בעיקר מהמעשנה המיוחדת בחצר, מגוון של מאכלים ייחודיים מהחווה טעימים להפליא. וכמובן, יינות משובחים מן היקב. המפגש מלווה בהסבר סדנאי על הארוחה והבשר התהליכים, היין שנמזג ועוד נושאים רבים. במיוחד בתחום החיים הטובים והקולינריה. מתאים במיוחד עבור קרניבורים וחובבי גורמה, כולל צמחונים וטבעונים שימצאו במקום גם מנות עשירות עבורם.
המפגשים הקולינריות מתקיימים פעם בשבוע משעות הערב המוקדמות וממשיכים ללא הגבלת זמן, אוכל טוב ויין ללא תחתית. חוויה קולינרית יחודית ומיוחדת, ללא ספק.

מדורת השבט

לחצו עליי לניווט

אולי יעניין אתכם גם..

הפתעה במדבר

כמו המדבר שבפתחה, ערד היא עיר שקטה המלאה בסודות תיירותיים: מסלולי הליכה ונקודות תצפית, סצנה קולינרית של אירוח ביתי וסדנאות טיפולים אישיות. הצעה לטיול של

קרא עוד

אתגר הר מצדה

אתגר מצדה, הוא מסלול חדש וייחודי ב גן לאומי מצדה אשר חושף את מסתרי מצדה מחוץ לחומת הסוגרים. המסלול מאפשר יציאה בטוחה אל מחוץ לחומה

קרא עוד

ערד הכנענית וראשית העיור

המכון הישראלי לארכיאולוגיה כותב מאמר על ערד הכנענית וראשית העיור. ערד הכנענית מזוהה בתל ערד אשר נמצא כשמונה ק”מ מערבית מהעיר ערד הנקראת על שמו.

קרא עוד

חיפוש

ההרפתקה הבאה שלכם כבר מחכה

דילוג לתוכן